Vse o Killzone 2

.

Postavy


Rank

Všeobecně (KIA)
Popis

Adams byl zodpovědný za orbitální obrany platforem na orbitě Vekta. V ohromující akt zrady, ten Sabotovala nástupišti a měl generální Vaughton zavražděn, které přinášejí velmi planetě ten bych přísahat, na ochranu do rukou z Helghast
Rank

Generálporučík (KIA)
Popis

Zkušený vojenský vůdce který přikázal respekt a důvěru od svých vojáků, Vaughton vedl ISA pozemní síly na Vekta během invaze Helghast. Obecně také stal poněkud na poradce, aby templářů, v nichž byl uznán mladší verze sebe. Zemřel v rukou jeho domněle 'spojence', je zrádný Všeobecný Adams.Rank:
Plukovník (v záloze)
Popis

Hakha je tajný agent pro Colonial zpravodajské služby na ISA. Polovina lidí, polovina Helghast, jeho dřívějšímu spojení ho k Helghast Všeobecné Lente, člověk z velké části odpovědný za uvolnění Helghast invaze platnost a dále původní plány útoku. Templářů, Rico a Luger zachraňovali Hakha z Helghast během orbitální obrany platformu krize a následně porazil Lente.Rank
Shadow Marshal (Aktivní)
Popis

Luger je ženská vražetkyně která vyniká pokud jde o technologie Stealth, infiltrace a ruce-to-Hand boji. Bezohledná osobnost která nezná slitování, ráda se dostane do blízkosti s osobní mi obětí. Citově, Lugar je ledová královna, neuvěřitelně krásná, ale zcela nepřístupná; málokdy se usmívá a je studená a poněkud výpočtu. Luger bude vždy kladen mise před něco jiného.
Posledni komentare
07.06.2012 20:21:30: Kitesurfing is soo cool! kursy windsurfingu
Rank

Seržant (Aktivní)
Popis

Rico je lidským tank kteří raději střílet první a klást otázky až později, pokud vůbec. On je vše, ale i přes tento postoj, že má dobré srdce. Rico preferuje aktuálně-front boje ( 'mano a mano') a je charakter extrémy, on se může dostat míchaných velmi rychle a nemá žádnou zpět na cokoliv. Během orbitální obrany platformu krize, Rico, bylo ponecháno zcela ztroskotal a Helghast brutální útok a následně befriended templářů, Luger a Hakha.

Hodnost:
Kapitán (Aktivní)

Popis :Templářy mají silný vztah s generálporučík Vaughton,   Vaughton byl zabit v zrádným  Adamsem.

Adams byl na Helghast pozemku vzít kontrolu nad orbitální obrany platformy, které byly určeny k ochraně Vekta od invaze. Po odhalování spiknutí a zabránit katastrofě, Templářy  považovaly  Vektanse jako hrdinu a konečným ISA vojákem.
 
 PX